Czy warto pozycjonować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Forum na każdy temat.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy warto pozycjonować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: henryk1965 » 08 lip 2016, 11:48

Dzień dobry. Myślę nad wejściem ze swoimi meblami na rynek niemiecki. Posiadam już przetłumaczoną stronę internetową i czas zastanowić się nad reklamą w niemieckiej wyszukiwarce. Mam sporo wątpliwości , które wiążą się z tym tematem. Pierwsze z nich czy ciężko jest wypozycjonować stronę internetową na słowa kluczowe tego rodzaju: Konferenzmöbel oraz im zbliżone? Jaki okres jest potrzebny na uzyskanie pierwszej dziesiątki wyników? Oraz najistotniejsza kwestia, jaki jest orientacyjny budżet, który umożliwi tą formę promocji? Nie mam ochoty wydać więcej niż muszę, lecz z drugiej strony nie szukam oferty agencji SEO która nie będzie potrafiła wypromować mojej strony. Bardzo proszę o radę osoby, które siedzą w tym temacie.

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy warto pozycjonować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 08 lip 2016, 11:58

Dzień dobry. Dobrze, że samodzielnie nie chcesz promować strony WWW. Takich ludzi, wbrew pozorom jest wiele i sądzą, że po przeczytaniu poradnika o pozycjonowaniu zrobią topy w wyszukiwarce. Jeśli chodzi o czas, który będzie potrzebny aby wypromować domenę na tego typu frazy: Konferenzmöbel to będziesz musiał około sześciu miesięcy poczekać. Wszystko będzie zależało od umiejętności firmy, która zajmie się promocją strony. W tej materii pośpiech tylko zaszkodzi. Jeżeli chodzi o skalę trudności to są to ciężkie frazy. Ale można je wypozycjonować. Pytanie o budżet jest najtrudniejsze. Przygotuj się na wydatek rzędu paru tysięcy zł miesięcznie. Mam nadzieję, że pomogłem.

podobne tematy:

Wróć do „Rozmawiamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość