Strona 1 z 1

Problem z piecem na eko groszek - wygasa piec

: 16 maja 2016, 12:15
autor: podrygalapawel
Witam wszystkich forumowiczów. Mam problem z moim piecem na ekogroszek. Od pewnego czasu samoczynnie wygasa po pewnym czasie. Jest to dopiero jego 3 sezon w naszym domu i dotychczas nie było z nim kłopotów. Teraz jak przechodzi na tryb letni to po krótkim czasie gaśnie i załącza się alarm niskiej temperatury. Jak działa cały czas i nie przełącza się w stan letni to nie ma tego problemu. Próbowałem dużej liczby ustawień i nic. Sprawdzałem też tutaj: http://polecamspeca.pl/kominiarz , lecz kominiarz raczej chyba nie będzie pomocny w rozwiązaniu tego problemu. Kto się może zajmować tego typu sprawami?

podobne tematy:

Dobry dentysta w miejscowości Radom

: 16 maja 2016, 12:58
autor: mariusznowak
To właśnie od kominiarza trzeba zacząć. Jak masz zapchany komin to właśnie takie będą tego objawy. Kocioł będzie wygasał, gdyż paliwo źle się spala. Brak właściwego ciągu jest tego pierwszą oznaką. Zacznij od tego i napisz czy problem minął.

podobne tematy:

Kłopot z kotłem na eko groszek - piec wygasa po pewnym czasie

: 16 maja 2016, 13:23
autor: podrygalapawel
Dzięki za odpowiedź. Tego bym się nie domyślił. Kominiarza nie wzywałem od zamontowania pieca w domu. Znajdę jakiegoś kominiarz i zobaczymy czy problem minie.

podobne tematy: