Która platforma towarowa będzie najlepiej funkcjonowała w niedużej firmie?

Forum na każdy temat.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Która platforma towarowa będzie najlepiej funkcjonowała w niedużej firmie?

Postautor: henryk1965 » 29 wrz 2016, 11:37

Cześć. Jestem w trakcie rozbudowy swojej firmy produkcyjnej. Nasza produkcja mieści się w budynku dwupoziomowym i sporym ułatwienie było by założenie jakieś windy towarowej, która by transportowała rzeczy pomiędzy piętrami. Nasza firma zajmuje się szyciem odzieży ze skóry. Więc wielkość windy nie musi być jakaś duża. Zależy mi na tym, żeby zmieściła się w niej paleta i jeden pracownik. Udźwig takiej windy towarowej też chyba nie musi być za duży. Dlatego myślę o jakimś niesztandarowym rozwiązaniem, które można było by wpasować wewnątrz budynku. Co wy o tym sądzicie?

podobne tematy:
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Jaka winda będzie najlepiej sprawdzała się w małej firmie?

Postautor: krzysiekfila » 29 wrz 2016, 11:51

Witaj. Jeżeli myślisz o jakimś wybranym modelu dźwigu hydraulicznego to należało napisać. Dobre dźwigi hydrauliczne znajdziesz w ofercie tej firmy: https://art-webinfo.pl/2022/04/26/modele-anatomiczne-w-nowoczesnej-odslonie-3d-zrobione-na-drukarce-nie-tylko-dla-uczniow . Z tego co zdążyłem się zorientować po twojej wypowiedzi szukasz windy towarowej o niedużym udźwigu. Tak, więc możesz zamontować niestandardowe rozwiązanie, które można osadzić zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku firmy. Dręczy mnie jednak jedna kwestia czy nie lepszym rozwiązaniem będzie kupienie czegoś większego, tak na przyszłość. Jeśli będzie niezbędny większy udźwig dźwigu hydraulicznego to będzie później problem. Może od samego początku zamontować platformę towarową o dużym udźwigu?

podobne tematy:

Wróć do „Rozmawiamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości