Szkolenia - czy należałoby brać w nich udział?

Forum na każdy temat.
annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Szkolenia - czy należałoby brać w nich udział?

Postautor: annasowa90 » 28 paź 2016, 8:55

Cześć. W ostatnim czasie niejednokrotnie słyszałam o możliwości odbycia szkoleń w moim fachu, niemniej jednak także oraz poza nim. Kwota takich szkoleń nie jest znacząca, jakkolwiek zastanawiam się czy jest w ogóle sens brania w nich udziału? Jak wiadomo obowiązki domowe pochłaniają mnóstwo czasu, a ja mam pracę oraz nie narzekam na nic. Jednakże wielu moich znajomych dokształca się pomimo takiej samej sytuacji. Być może, w takim razie powinnam się zdecydować? Proszę o opinię osób, jakie brały udział w przeróżnych szkoleniach.

podobne tematy:
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Szkolenia - czy warto brać w nich udział?

Postautor: mariusznowak » 28 paź 2016, 9:07

Witam. Kwestia wygląda tak, że wszystko zależy od tego czego dotyczy rzeczowe szkolenie. Jeżeli to nic istotnego oraz przydatnego chyba poniekąd szkoda Twojego czasu. Niemniej jednak większość kursów jest nadzwyczaj znacząca oraz pomocna. Z doświadczenia wiem, że takie nowatorskie zdolności rozszerzają horyzonty oraz pomagają znaleźć lepszą pracę czy też otwierają nas na inne możliwości. Przemyśl to bo jeśli koszt szkolenia nie jest wielki to może warto spróbować oraz posiadać innowacyjne doświadczenia oraz umiejętności? Osobiście parę razy uczestniczyłem w takich projektach, na przykład wybierając stąd - szkolenia Radom i szczerze polecam.

podobne tematy:

Wróć do „Rozmawiamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość