Czy opłaca się stosować olej laurowy?

Forum na każdy temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Czy opłaca się stosować olej laurowy?

Postautor: mariusznowak » 28 paź 2016, 11:04

Witam. Szukałam ostatnio w internecie jakiegoś preparatu na pryszcze oraz znalazłam atrakcyjną propozycję. Otóż podobno produkt taki jak olej laurowy http://pachnaca-kraina.pl posiada takie właściwości, które pozwalają zwalczać wypryski oraz trądzik. Można używać go bezpośrednio na skórę, albowiem jest w pełni bezpieczny. Niemniej jednak nie mam bladego pojęcia czy to prawdziwość, a nie chcę wydawać bezsensownie pieniędzy. Proszę, wobec tego o wypowiedzenie się osób, które miały okazję korzystać z takiego preparatu. Z góry dziękuje wszystkim za udostępnioną pomoc.

podobne tematy:
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy opłaca się wykorzystywać olej laurowy?

Postautor: henryk1965 » 28 paź 2016, 11:15

Witam. To akurat prawda, że olej laurowy działa kojąco na skórę. Sama miałam kłopoty z cerą oraz często pojawiały mi się na twarzy pryszcze. Było to niesłychanie krępujące oraz wkurzające. Od kiedy tak właściwie zdecydowałam się na stosowanie oleju komplikacje zniknęły. Rzeczywiście można wykorzystywać ten specyfik bezpośrednio na twarz- nie ma się czego bać bowiem jest w pełni bezpieczny. Na dodatek używam go na włosy to naturalnie dzięki czemu są one odżywione oraz mocniejsze, a co więcej pozbyłam się na solidne łupieżu. Zdecydowanie z całego serca polecam ten kosmetyk.

podobne tematy:

Wróć do „Rozmawiamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość