Tkaniny dzieciece sklep

Forum na każdy temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Tkaniny dzieciece sklep

Postautor: mariusznowak » 27 lis 2017, 14:44

Czy sklep, który oferuje tkani dla dzieci to dochodowy pomysł na biznes?

Właśnie ten esej ma wykazać, że każdy interes odpowiednio zaplanowany może przynieść zysk jego inwestorom. Po pierwsze powinno się uświadomić fakt, iż sklep internetowy powinien być uzupełnieniem sklepu stacjonarnego, który oferuje zbliżony towar. W omawianym przez nas przypadku są to tkaniny dziecięce. Dlatego odradzam budowanie biznesu wyłącznie o handel w Internecie. Dużo osób zada pytanie, czemu mam taką opinię na ten temat?

Będę starał się to objaśnić na przykładzie sklepu internetowego z tkaninami dziecięcymi. Na początku trzeba określić miesięczne obciążenia, które wiążą się z prowadzeniem tego typu sklepu z tkaninami dziecięcymi. Podstawą jest składka ZUS. O ile w pierwszych dwóch latach właściciel może odprowadzać obniżoną składkę ZUS, o tyle nie jest to aż tak istotna pozycja w bilansie zysków i strat. Natomiast gorzej już to wygląda po okresie 2 lat od założenia firmy. Obowiązująca składka ZUS to kwota 1100 zł za miesiąc.

Następny koszt przy prowadzeniu sklepu internetowego z tkaninami dziecięcymi to jego promocja w wyszukiwarce internetowej. Celowo już pominąłem stworzenie samego sklepu internetowego - jest to jednorazowy koszt i można go pominąć w miesięcznym zestawieniu wydatków naszej firmy. Wracający do reklamy sklepu w Internecie. Powinno się określić słowa kluczowe do promocji. Przykładowo dla polar minky sklep internetowy opłata za miesiąc to rząd od 150 do 180 zł. Tego typu haseł musimy mieć kilkanaście. Łatwo policzyć, iż za ten sposób promocji sklepu internetowego wydamy około 2000 zł za miesiąc. Do tego dochodzą inne koszty związane z reklamą. Należą do nich także marketing szeptany, itp. Rezultat pozycjonowania sklepu na słowo kluczowe: tkaniny dziecięce sklep nie będzie z dnia na dzień. Dlatego w początkowej fazie trzeba pomyśleć o innym kanale sprzedaży oferowanych tkanin dziecięcych. Pomocne jest Allegro lub inne serwisy aukcyjne. Natomiast wystawienie oferty wiąże się z kolejnymi opłatami i to nie małymi. Koszt za wystawienie jednego produktu oscyluje w graniach od 1 zł do kilkunastu zł. Wszystko zależy od zaznaczonych opcji promocji. Więc każdy samodzielnie jest w stanie sobie to podsumować i odpowiedzieć na pytanie czy ma to sens.

Wróć do „Rozmawiamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość