Czy opłaca się inwestować w tego rodzaju systemy meblowe do biura?

Forum na każdy temat.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy opłaca się inwestować w tego rodzaju systemy meblowe do biura?

Postautor: henryk1965 » 31 maja 2016, 10:48

Dzień dobry, przedsiębiorstwo zwiększa zatrudnienie i w najbliższej przyszłości jesteśmy zmuszeni przenieść się do większego biura. Ogólnie wiadomo, że tego rodzaju pomieszczenia biurowe są praktycznie w stanie zbliżonym do surowego i trzeba je od początku urządzić. Dlatego moje pytanie czy opłaca się kupować takie meble: Obrazek - prezentują się doskonale na obrazkach. Ale koszt ich zakupu jest dość wygórowany i nie mam pojęcia czy przyniesie jakąś korzyść dla posiadanej przez nas firmy. Wiadomo wygląd firmy jest bardzo ważny, lecz czy meble najwyższej klasy aż tak zwiększają efektywność pracowników i wpływają na decyzję potencjalnych klientów?

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy warto inwestować w tego rodzaju systemy meblowe do firmy?

Postautor: adriansola » 31 maja 2016, 10:56

Witaj, to powinno wynikać z waszych możliwości finansowych. Wystrój lokalu firmowego jest bardzo ważny, ale powinien być dopasowany do portfela waszych kontrahentów. Jeżeli kooperujecie z małymi przedsiębiorstwami to nadmierny luksus w waszej firmie może ich zniechęcić. Będą uważali, że wasze usługi są bardzo kosztowne i będą szukać usług u innych firm. Ich działanie ma podstawy, dlatego że wydatki na tego rodzaju zabudowy meblowe przeniesiecie na klientów. Natomiast jeśli współpracujecie z większymi podmiotami gospodarczymi, gdzie potrzebny jest bardzo dobry wygląd biura, żeby was oceniali jako godnego współpracy partnera to oczywiście trzeba kupić tego rodzaju zabudowy meblowe. Tak jak już wspominałem. Wszystko zależy od klienteli.

podobne tematy:

Wróć do „Rozmawiamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości