Jak polepszyć pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

Forum na każdy temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Jak polepszyć pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

Postautor: mariusznowak » 17 cze 2016, 13:08

Witam, od pewnego czasu zajmuje się marketingiem swojej witryny WWW, niestety nie mogę wejść do pierwszej 10 wyników. Buduję regularnie linki do promowanej strony WWW. Codziennie około 20 sztuk. Staram się również udzielać na stronach powiązanych z moją branżą. Niestety to nie przynosi rezultatów i od paru tygodni nie mogę ruszyć strony z miejsca. Wspomnę też, że mam unikalną treść na każdej z moich podstron. W czym może być problem? Proszę o jakieś wskazówki.
Podnośniki pacjenta transportowe to lepszy komfort opieki i bezpieczeństwo osoby transportowanej. Podnośniki pacjenta, które posiada w swojej ofercie nasza wypożyczalnia umożliwiają: szybki transport i podnoszenie pacjenta, lepsza mobilność i odciążenie pacjenta i opiekuna, ochrona przed kontuzjami i przeciążeniami kręgosłupa opiekuna.

Podnośniki pacjenta służą do nieuciążliwego i nie wymagającego siły przenoszenia oraz przewozu osoby z i do łóżka, na wózek czy toaletę. Dzięki akumulatorom, podnośnik pacjenta może przemieszczać się bez konieczności nieustannego podpięcia do prądu. Podnośniki pacjenta dostępne są w różnych gabarytach oraz wartościach udźwigu. Nasza wypożyczalnia oferuje wysokiej jakości podnośniki pacjentów na wynajem - https://osiedle-kamionka.pl/2022/07/14/fizjoterapia-czy-mozna-korzystac-z-uslug-takze-jaki-osrodek-dobrze-wybrac.

Podnośnik pacjenta dla osób z ograniczeniami ruchowymi jest nieocenionym wsparciem dla opiekunów. Częste przenoszenie pacjentów naraża ich na bóle pleców czy też urazy kręgosłupa. Wykorzystanie podnośnika pacjenta - transportowego, elektrycznego gwarantuje ulgę oraz ułatwia codzienne czynności. Korzystanie z podnośnika transportowego gwarantuje pacjentowi zdecydowanie większe bezpieczeństwo niż w czasie samodzielnego przenoszenia go przez opiekuna.

Podnośniki pacjenta wannowe to ułatwienie codziennych czynności oraz pielęgnacji, które umożliwia: komfortową kąpiel bez barier, proste opuszczanie i podnoszenie użytkownika, niewymagające specjalistycznych instalacji hydraulicznych oraz elektrycznych, są dopasowane do standardowych wanien dostępnych na rynku

Celem podnośnika pacjenta wannowego jest umożliwienie bezpiecznej kąpieli zarówno pacjentowi, jak i osobie opiekującej się pacjentem. Świetnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i do różnego typu instytucji. W ofercie wypożyczalni dostępne są różne modele podnośników wannowych dla osób niepełnosprawnych.


podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Jak można poprawić pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 17 cze 2016, 13:23

Dzień dobry. Fajnie, że podałeś odnośnik do strony. Umożliwi to analizę profilu linków i przyczynę niższych pozycji, niż byś chciał. Z tego co widzę na twojej stronie, to jest kilka problemów na samej witrynie. Po pierwsze sposób wewnętrznego linkowania. Brak odpowiedniej długości treści. Także przydałoby się stworzyć niepowtarzające się tytuły dla wyszukiwarek. Następnie jeśli chodzi o tworzone przez ciebie odnośniki - są słabej jakości. Miejsca, gdzie budujesz odnośniki są mocno zaspamowane i moc takiego odnośnika jest bliska 0. Stąd posiadasz takie kłopoty z wbiciem strony pierwszej dziesiątki wyników. Szukaj miejsc, gdzie jest niełatwo umieścić odnośnik do strony. Wówczas parę takich linków ma większą moc, niż 100 odnośników, które obecnie pozyskujesz. Zacznij robić tak, jak napisałem. Wyniki będą znacznie lepsze.

podobne tematy:

Wróć do „Rozmawiamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości