Co jest przyczyną, iż moja strona nieustannie spada w rezultatach wyszukiwarki?

Forum na każdy temat.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Co jest przyczyną, iż moja strona nieustannie spada w rezultatach wyszukiwarki?

Postautor: henryk1965 » 05 lip 2016, 13:46

Witam kolegów i koleżanki. Posiadam spory kłopot z moją stroną WWW. Od dłuższego okresu nieustannie spada w wynikach wyszukiwań na hasło stomatolog Radom. Moja strona funkcjonuje nieprzerwanie od ponad dekady w Internecie. Oczywiście raz na parę lat jest rozbudowywana i uzupełniana o nowe podstrony. Kiedyś na słowo kluczowe stomatolog Radom była na początku wyników. Na dzień dzisiejszy coraz niżej. Jak tak dalej będzie to za pół roku będzie poza pierwszą setką rezultatów wyszukiwarki. Co mogę zrobić aby poprawić tą równię pochyłą. Nie ukrywam, że wraz ze spadkiem pozycji, malej również liczba klientów w gabinecie.

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Co jest powodem, że moja strona systematycznie spada w rezultatach wyszukiwarki?

Postautor: adriansola » 05 lip 2016, 14:02

Cześć. Odpowiedź na zadane pytanie jest bardzo prosta. Nie pozycjonujesz strony WWW w wyszukiwarce. Kiedyś samoczynnie strona była wysoko w wynikach. Też posiadałeś do niej jakieś linki. Były one stare i przekazywały znaczną moc domenie. Dlatego dobre pozycje. Na dzień dzisiejszy większość z nich straciłeś - dlatego te spadki. Inne gabinety stomatologiczne tworzą odnośniki do swoich domen i dzięki temu pną się do góry. Ich działania powodują, że twoja domena spada w rezultatach wyszukiwań. Powinieneś jak najprędzej rozpocząć proces pozycjonowania swojej strony. Zleć to jakieś firmie. Po kilku miesiącach powinieneś znaleźć się z powrotem na górze wyników wyszukiwarki. Możesz również próbować samodzielnie pozycjonować swoją domenę ze stroną, lecz tu trzeba mieć sporo wolnego czasu i pojęcie co zrobić aby pozycje szły do góry. Dzisiaj można szybko zaszkodzić swojej domenie przez niewiedzę.

podobne tematy:

Wróć do „Rozmawiamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości